Hakkımızda

Merhaba,

Numismatik camiasında eskiye dayalı çalışmaları olan ve toplama merakını siz değerli koleksiyonerlere ulaştırmak için gereken yolları izleyen,modern çağın izinde ilerleyen yeni kurulan bir müzayede firmasıyız.

Faaliyetlerimiz ; Numismatik,Efemera ve Filateli konularında,mezatlar düzenleyerek koleksiyonerlerin eksiklerini tamamlamasında öncülük etmektir. Bu husus da,koleksiyon fazlalıklarınızı veya toplu koleksiyonunuzu müzayedelerimizde değerllendirebilirsiniz.Mevcut toplamakta olduğunuz veya geçmişten size ulaşmış numismatik konulu yasal çerçevenin belirlemiş olduğu ölçüde,ürünlerinize ekspertiz hizmeti de vermekteyiz.

Felsefemiz ; Dürüstlük,kalite ve güven üzerine kurulmuştur. Biz de,geleceğe miras bırakmak,var olanı eksiltmeden,değerini arttırmak,gelecek kuşaklara aktarmak amacı ile Hermes Müzayede ekibi olarak bu misyon ve vizyon ile kendimize her zaman bir adım önde olacak şekilde çalışmayı amaç edinerek bu siteyi hayata geçirerek siz değerli koleksiyonerlerin hizmetine sunma kararı verdik. 

Saygılarımızla.

 

 

HERMES-NOKTA MEZAT MÜZAYEDECİLİK

 

Timuçin ÇETİNKAYA